apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis  
Spausdinti Spausdinti  
apie mus
 

Pramogos Lietuvoje vienoje internetinėje svetainėje - www.eb.lt

Svetainės paskirtis - skelbti naujienas apie pramogas bei kultūrinį gyvenimą visoje Lietuvoje. Informacija kaupiama on-line. Ją kasdien į svetainę suveda daugiau kaip 200 informacijos tiekėjų. Informacija kaupiama apie festivalius, kino bei teatrų repertuarus, koncertus, pramoginius renginius klubuose bei kitose visuomenės susibūrimo vietose.

Svetainėje kaupiama informacija ir apie įvairių tipų maitinimo įstaigas, naktinį gyvenimą bei kitas pramogas Lietuvoje. Galima drąsiai teigti, kad šiuo metu tai yra didžiausia pramogų internetinė svetainė Lietuvoje.

Svetainėje esanti informacija skelbiama lietuvių ir anglų kalbomis. Siekiame, kad ne tik Lietuvos žmonėms, bet ir atvykusiems svečiams šis puslapis būtų kelias į pramogų pasaulį Lietuvoje.

Svetainės paieškos sistema leidžia lengvai ir greitai surasti norimą informaciją apie renginį Jūsų mieste. Pasirinkite datą RENGINIŲ KALENDORIUJE, spauskite ir rinkitės kaip pramogausite: eisite į kiną, teatrą, miesto šventę ar dalyvausite festivalyje.

Mėlynajame kataloge galima išsirinkti kur pietauti, vakarieniauti , sportuoti , keliauti ar kokiame klube praleisti vakarą.Oficialus renginiu kalendorius šiose svetainėse:

www.day.lt; www.lrytas.lt; www.klase.lt; www.ve.lt; www.elta.lt; www.balsas.lt; www.diena.lt; kauno.diena.lt; klaipeda.diena.lt; www.lzinios.lt; www.urm.lt; www.eb.lt; www.vtv.lt; www.conference.lt; www.viskasturizmui.lt; www.geraspoilsis.lt; ; www.7seasons.lt;

www.vilnius.lt; www.vilnius-tourism.lt; www.dvimiestis.lt; http://vilnius.atspace.com; www.kaunas.lt; www.klaipeda.lt; www.klaipedainfo.lt; www.siauliai.lt; www.siauliai-r.sav.lt; www.infosiauliai.lt; www.siauliaiplius.lt; www.siauliai.lt/kulturoscentras/naujienos.html; www.skrastas.lt; www.birzai.lt; www.panevezys.lt; www.panko.lt; www.marijampole.lt; www.rokiskis.lt; www.druskininkai.lt; www.palanga.lt; www.palangatic.lt; www.varena.lt; www.kedainiai.lt; www.trakai.lt; www.alytus.lt; www.alytausnaujienos.lt; www.ana.lt; www.aina.lt; www.jurbarkas.lt; www.raseiniai.lt; www.zarasai.lt; http://sav.moletai.lt; www.vilkaviskis.lt; www.birstonas.lt; www.visitneringa.com; www.neringa.lt; www.vasaraneringoje.lt; www.savivaldybes.lt; www.bibliotekos.lt; www.spauda.lt; www.nso.lt; www.hot.lt; www.bendruomenes.lt; www.skrynia.lt; www.jura.lt; www.vynai.com; http://www.sintagma.lt/u/renata/receptai.nsf

www.liettua.fi; www.litauen.se; www.lituaniatur.com; www.infotourlituanie.fr; www.lithuaniatourism.co.uk; www.ltoday.lt;  www.culture.lt/lmenas; www.culture.lt/7md; www.culture.lt/satenai; www.muziejai.lt; www.ldm.lt; www.kultura.lt; www.menufaktura.lt; www.kamane.lt; www.kulturpolis.lt; www.sekunde.lt; www.ve.lt; www.pramoga.com; www.nelysk.lt; www.idejuupe.lt; www.infomix.lt; www.lala.lt; www.ajau.lt; www.senelis.lt; www.eronews.lt; www.vilniusbandb.lt; www.penki.lt; www.ekstra.puslapiai.lt/index.php; www.eurodesk.lt; www.miksas.lt; www.savas.lt; www.reikalingaaukle.lt; www.senberniai.com; www.teisescentras.lt; www.vipt.lt; www.urbanzine.lt; www.priejuros.lt http://www.klaipedieciams.lt; www.suduva.lt; www.kgb.lt

(Norėdami turėti EB renginių kalendorių savo svetainėse rašykite: info@eb.lt)

EB esančią informaciją apie pramogas Lietuvoje galima rasti ir savo mobiliajame telefone adresu wap.eb.lt

Išbandyk pramogų Lietuvoje "EB.lt" svetainę, skirtą mobiliesiems telefonams! Šioje svetainėje gali naršyti po renginių kalendorių, rasti pramogų vietas ir informaciją apie jas, matyti jų nuotraukas.
Kad galėtum naršyti po svetainę, tau reikės WAP palaikančio telefono aparato, įjungtos duomenų perdavimo paslaugos bei įvesti reikiamus telefono nustatymus. Plačiau apie WAP gali pasiskaityti "Omnitel", "Bitės" ir "Tele2" interneto svetainėse.
 

Baneriai:

 

468x60 - viršuje

750x100 - per vidurį

120x600 - dešinėje

120X40 - maži


 
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika