apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Bunda

Nuotraukų peržiūra

0
Menų fabrikas „Loftas“ pristato meninį 3D projektą – „Bunda“

Industriniame Vilniaus rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ kviečia apsižvalgyti ir „pažadinti“ kaimynystėje esančius vaiduokliškus pastatus bei pristato meninį 3D projektą – „Bunda“.

Žiemos laikotarpiu „Loftas“ Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams dovanoja unikalią projekciją, kurios metu per šventes yra atkreipiamas dėmesys į apgriuvusį pastatą.

Pasitelkus animaciją, 2D ar 3D vizualizacijas pastato fasadas atgyja, įgauna kitas formas, spalvas ir netgi sugriūna. Meninė projekcija prikausto ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų dėmesį, žadina smalsumą apleistiems pastatams.

Unikaliam projektui „gimti“ padėjo menininkai, tarp kurių Mantas Bardauskas, Domas Verikas bei Vytautas Žarnauskas. Projekcijos idėjos autoriai – Viktoras ir Živilė Diawaros.

Projekto „Bunda“ vadovas V. Žarnauskas atskleidė, kad idėjos vizija galvoje gyveno jau ilgai. „Prieš 2 metus, su Viktoru Diawara diskutavome, kaip galėtume techniškai įgyvendinti šį projektą, nuo tada pati idėja apsigyveno ir mano galvoje. Pastatas buvo pasirinktas dėl jo lokacijos – Menų fabrikas „Loftas“ apšviečia apleistą pastatą kitoje gatvės pusėje, netiesiogiai prasiplečia pats „Loftas“, skatindamas kūrybišką aplinką“, – pasakojo V. Žarnauskas.

Vyras teigė, kad projekto pagrindinė mintis – atkreipti žmonių dėmesį į miesto pokyčius. „Kiekviena sukurta istorija ant pastato, tarsi maža interpretacija „Bunda“ idėjos. Budinant pastato architektūrą, skatinama atkreipti žmonių dėmesį į tokio pobūdžio pastatus“, – sakė jis.

V. Žarnauskas tikino, kad Vilnių galima įsivaizduoti kaip vieną organizmą, kuris nuolat keičiasi, atsinaujina. „Kiekvienas toks apleistas pastatas mieste yra kaip organizmo dalis, kurios pokyčiai ateityje keis bendrą miesto vaizdą. Mes siekiam atkreipti dėmesį į tokius apleistus pastatus bei jų likimą“, – teigė menininkas.

Visą mėnesį iki pat sausio 17d., tamsiu paros metu dėmesį Naujamiestyje priskaustys projekcija, orientuota šventinį laikotarpį, kuri sukurs industriniame rajone jaukią ir kūrybinę aplinką.

Projekto remėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.01.11  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika