apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Ką darai, daryk gerai! #6

Nuotraukų peržiūra

0
Šio renginio esminis tikslas atsakyt į visų širdyse virpantį klausimą: „Kaip ir aš galiu mylimą veiklą paversti savo kasdieniniu darbu ir tikrų tikriausiu pragyvenimo šaltiniu?"
Jei gali iš pirmo žvilgsnio itin sėkmingi renginio pranešėjai - gali ir tu. Tik ateik pasiklausyti, kaip.

Bonus: valandą laiko iki renginio pradžios Ignas Klėjus iš Zip Tylių Naktų suks plokšteles ir jūsų laukia custom-made kavos kokteilių baras - vakarėlis į bilieto kainą įskaičiuotas! ♥

Pranešėjai:

Beata Tiškevič - ko Beata nepasakoja apie savo darbą ir karjerą ir kaip išmokti pasakyti ne, kad būtum išties laiminga? Pokalbis su Rasa Janina Jusionyte.

Vytautas Zailskas - dviračių verslo ir bendruomenės Margi Sakalai įkūrėjas arba bičas, kuriam keisčiausiais būdais nutinka neįtikėčiausi dalykai. Vienas jų - numinti nuo Vilniaus iki Maroko, o pakeliui atidaryti barą Barselonoje. Istorija kaip iš filmo, o jos vyksmo vieta - maža dviračių taisykla su nišinės kavos aparatu Žvėryne. Pranešimas.

Ugnė Poderytė - Flowers & Lovers salono savininkė. Iš projektų vadovės į mylimą darbą ir savą verslą - kaip? Pokalbis su Rasa Janina Jusionyte.

Ignas Klėjus - šis žmogus yra labiausiai tarpusavyje nederančių veiklų kokteilis: 5 kurso medicinos studentas, svajojantis apie vaikų onkohematologijos specializaciją, šiuo metu ten atliekantis praktiką ir darantis didelį mokslinį tyrimą kartu su visos Šiaurės Europos šalių vaikų onkohematologiniais centrais, taip pat Zip FM Tylių Naktų vedėjas ir BriedisTu džemperių, pasakojančių istorijas apie Lietuvą, bendraautorius. Tai nėra buvę Igno projektai, jis viską daro kasdien, tuo pat metu. O gražiausia jo savybė - jis apie dalykus nekalba, jis juos TIESIOG daro. Apie tai ir pranešimas, ir spyris į šikną tiems, kuriems tokio labai reiktų. Pranešimas.

Yra keli būdai įsigyti bilietus:
a) Paysera
b) Prie durų irgi galėsit pirkti, bet taip nesat tikri, kad tikrai gausit vietą!

Ačiū ir iki greit!
Rasa
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.02.11  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika