apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Grupės „LENINGRAD“ koncertas

Nuotraukų peržiūra

0
Lygiai prieš 21 metų (dar 1998 m.) viename iš televizijos interviu Sergejaus Šnurovo paklausė, ką jis darys sulaukęs didžiulio populiarumo visoje šalyje. Į šį klausimą atlikėjas tvirtai atsakė taip: „Grupei „Leningrad“ tai būtų labai sudėtinga, tokie projektai tiesiog pasmerkti būti nepopuliarūs…“ O dabar, praėjus dviem dešimtmečiams, grupė tuoj pasieks absoliutų gerbėjų savo gimtajame mieste rekordą (spalio 19 d. Sankt Peterburgo arenos stadione susirinko 65 tūkstančiai žiūrovų), o į jos koncertus Europos šalių sostinėse taip pat priplūsta pilni stadionai gerbėjų!

Pagal nusistovėjusią tradiciją grupė „Leningrad“ į savo koncertą po „Siemens“ arenos stogu 2019 m. gegužės 15 d. suburs kelis tūkstančius žiūrovų. Rusakalbiams Lietuvos gyventojams kiekvienas S. Šnurovo ir jo komandos (tokių pačių įžūlių, atvirų, netolerantiškų ir ne visuomet cenzūrine kalba kalbančių muzikantų) apsilankymas prilygsta ilgai lauktam šviežio oro gūsiui. Ir ne tik rusakalbiams. Nors didžioji grupės kūrybos dalis atliekama didžiąja galingąja rusų kalba, visuotiniam „eschatologiniam“ susižavėjimui sukelti vertimo nereikia.

„Stadionų kultūra gyvavo dar tais laikais, kai trūko pramogų ir bet koks įvykis sulaukdavo daugybės žiūrovų. Tuo metu nebuvo tokios agresyvios konkurencijos kaip šiomis dienomis ir pačių atlikėjų buvo mažiau. Aš pats prisimenu, kaip per solinį grupių „Akvarium“ koncertą Kultūros pilyje visai nebuvo laisvų vietų, – sako Sergejus Šnurovas. – J. Jevtušenko stadionuose skaitydavo eiles – tokie renginiai buvo labai populiarūs. Kita vertus, grupės „Leningrad“ pasirodymuose svarbiausi ne žodžiai ir ne mintis. Šia prasme, man atrodo, „Leningrad“ išsiskiria išskirtiniu jausmu, kurį mes sugebame transliuoti ir sukurti nepaklusnumo šventę, per kurią viskas leidžiama, todėl norinčiųjų ateiti į koncertus tikrai netrūksta: juk dovanojame tikras emocijas.“

Sergejui svarbiausia – ieškoti bendrų savybių tarp skirtingų žmonių ir skirtingų idėjų. Vis dėlto pačiose grupės dainose ne visuomet slypi gili prasmė.

„Aš niekuomet taip nemąsčiau. Kartais būna ir priešingai: kuo mažiau prasmės tekste, tuo geriau daina pavyksta. Prisiminkime kad ir dainą „Šalti, šalti, manęs pagailėk“ („Ой мороз-мороз, не морозь меня“). Apie ką ji? Ogi apie nieką, tačiau nuotaika jaučiama. Ji skleidžia tipišką rusišką liūdesį. Ir štai mes čiumpame tą liūdesį, kišame į mėsmalę ir pavyksta šiurpi šventė!“

Be abejonės, Lietuvos gyventojai taip pat turi kuo pasidalyti per grupės koncertus, juk kiekvienas jų prilygsta masinės psichoterapijos seansui. Klausytojai, pavargę nuo daugybės socialinių normų, nuolatinio bėgimo ir socialinių neurozių, muzikiniame renginyje išlieja visas susikaupusias emocijas ir po koncerto jaučiasi, kaip pabuvę geroje pirtyje: pavargę, bet apsivalę ir laimingi. Gegužės 15 d. grupė „Leningrad“ Vilniuje surengs dar vieną energingą koncertą ir kaip reikiant sudrebins snaudžiančią visuomenę. Koncerte skambės visi didieji įvairių laikotarpių grupės hitai, be to, klausytojai išgirs naujausias dainas. Kviečiame visus į grupės „Leningrad“ rengiamą terapijos seansą!
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.15  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika