apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Skrydžio Režimu | Justina Kaminskaitė

Nuotraukų peržiūra

0
Justina Kaminskaitė – dainų autorė ir atlikėja, šiuo metu grįžtanti į sceną po užkulisinio laikotarpio. Dainininkė kviečia praleisti trečiadienio vakarą be mobiliųjų telefonų, o mainais siūlo valandą savo muzikos.

Koncerte skambės Justinos dainos iš įvairių kūrybos laikotarpių: vienos pirmųjų, neseniai užbaigtos arba ištrauktos „iš stalčiaus“ šiam koncertui. Juos jungia vienas receptas: tai vaizdiniai ir pajautimai, perteikti klavišais ir balsu.

„Balandį per Aušros Matulaitytės knygos „Prijaukinti vėjai“ pristatymą prisėdau prie baltojo bibliotekos fortepijono ir supratau, kad prie jo dar sugrįšiu. Pasiilgau klavišų ir tų trigubų pasimatymų: dainos, žiūrovai ir aš“, – pasakoja Justina. „Skrydžio režimu“ bus pilotinis vakaras, nes jau kurį laiką nešiojuosi idėją išmainyti elektroninius ryšius į gyvą ryšį. Koks būtų buvimas negalint įspūdžių įamžinti kitaip nei popieriaus lapelyje, ir kokie būtų įspūdžiai, jų negalint tuojau pat išdalinti internetu? Man pačiai kiekvienas koncertas vyksta „skrydžio režimu“. Pakylu nuo pianino ir prisimenu tik būseną, kuomet ir klaidos, ir geri pasažai tampa vienu nebepakeičiamu srautu“.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.06.12  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika