apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Gidonas Kremeris ir Kremerata Baltica

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Midsummer Vilnius 2019
Liepos 22 d. festivalio scenoje neeilinis rafinuotos muzikos vakaras, kurio metu scenoje pasirodys pasaulinio garso orkestras Kremerata Baltica kartu su legendiniu smuikininku ir meno vadovu, maestro Gidonu Kremeriu. Valdovų rūmų kieme klasikinės muzikos gurmanų lauks elitinis tarptautinio pripažinimo pelniusių muzikantų koncertas.

Ypatingomis progomis Lietuvoje koncertuojantis ansamblis kartu su Gidonu Kremeriu praturtins festivalio „Midsummer Vilnius“ renginių programą originaliais klasikinės muzikos opusais. G. Kremerio repertuaras yra neįprastai platus ir įvairus, apimantis daugelį klasikinių ir romantiško periodo kūrinių, kuriems maestro suteikia šviežumo ir modernumo. Muzikantas ypatingą dėmesį skiria ir naujų talentingų kompozitorių bei nepelnytai pamirštų autorių kūrybai.

Gidonas Kremeris – vienas garsiausių pasaulio smuikininkų, orkestro Kremerata Baltica įkūrėjas ir meninis vadovas. 1997 m. G. Kremerio įkurtas kamerinis orkestras yra laikomas bene ryškiausiu Europos tarptautiniu orkestru, įvertintu „Grammy“ apdovanojimuose.

Dvidešimtmetį gyvuojantis ir daugiau nei dvidešimt kompaktinių plokštelių įrašęs orkestras, apjungia išskirtines menines asmenybes, talentingus jaunus muzikantus iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, skatindamas juos burtis, tuo pačiu puoselėti ir įkvėpti Baltijos šalių muzikinį bei kultūrinį gyvenimą. Kremerata Baltica tapo puikia Baltijos kultūros ambasadore – šiandien šį orkestrą, išsiskiriantį subtiliu skambesiu, gyvybingumu ir originalumu, žino visas pasaulis. Per pastaruosius du dešimtmečius G. Kremeris ir jo įkurtas ansamblis intensyviai koncertavo, pasirodė garsiausiuose pasaulio festivaliuose ir koncertų salėse bei praturtino muzikos lobyną.

G. Kremeris įgrojo per šimtą kompaktinių diskų ir pelnė gausybę muzikos apdovanojimų, o galiausiai 2016 m. jis tapo pirmuoju pasaulio smuikininku, įvertintu vienu didžiausių meno apdovanojimų – Japonijos meno asociacijos „Premium Imperiale“.

Maestro indėlį į klasikinės muzikos istoriją ir jo darbų svarbą liudija daugybė tarptautinių prizų, kokių kaip „Triumfo“ premija (2000), UNESCO muzikos prizas (2001), Arturo Rubinsteino prizas (2011) ir kiti. 2000 m. G. Kremerį už nuopelnus Lietuvos kultūrai prezidentas Valdas Adamkus apdovanojo Didžiojo kunigaikščio Gedimino ordinu.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15-26 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2018 m. video: https://youtu.be/1IZQroe7-Fo

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika