apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Paroda "Rokas su teptukais"

Nuotraukų peržiūra

0
„Rokas su teptukais“ – tai dviejų energija trykštančių muzikantų – Ginto Banio ir Sauliaus Urbonavičiaus-Samo kūrybos paroda. O taip, – jie ne tik groja, kuria dainas, bet ir stovi prie molbertų. Tiesa, Samas tai daro vis rečiau, o G. Banys vis dažniau.
Abu menininkai yra apdovanoti ne vienu talentu. Gintas Banys kuria tekstus ir groja bosine gitara gerbėjų nestokojančioje roko grupėje „Pelenai“, Samas – roko grupės BIX narys, įvairių TV muzikos projektų organizatorius, prodiuseris, renginių vedėjas.
Tarp muzikos ir tapybos
G. Banys pastaruosius septynerius metus kone kasdien stoja prie molberto, kai negroja – tapo, kai netapo – groja. Pagrindiniai jo figūratyvinių paveikslų herojai – žmonės. Stebėdamas žmones G. Banys pasineria į jų pasaulį, pasirinkdamas mišrų realizmo ir poparto vaizdavimo būdą.
Samas teptukus į rankas paėmė būdamas jaunas, mokydamasis Šiaulių universiteto Dailės fakultete. Svajojo tapti dailininku, dalyvavo keliose parodose, tačiau greitai muzika pakeitė jo gyvenimą. Grupės BIX 30-mečio proga Samas nutarė viešai pristatyti ir savo paveikslų rinkinį. Dvi ažiotažo susilaukusios parodos buvo surengtos Vilniuje, o dabar atkeliauja į Palangą. Tarp jaunatvišku maksimalizmu dvelkiančios kolekcijos paveikslų – bėgantys nuo socrealizmo siurrealistiški, fantasmagoriški siužetai, solidi tapybos maniera, panaši į tuo metu kūrusių autoritetingų dailininkų kūrybą - H. Natalevičiaus, M. Skudučio ir kitų.
Rokas spalvomis
Iš Vilniaus atkeliaujančios parodos pavadinimas „Rokas su teptukais“ sufleruoja, kad menininkai roką ne tik girdi, bet ir... mato. Galvose susikaupusios filosofinės, prasmių paieškos sugulė potėpiais ant drobių.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika