apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Eugenijus Lukas Kolmogorcevas NERVINĖ SISTEMA

Nuotraukų peržiūra

0
(III-as galerijos aukštas)
Parodos laikas: 2019 07 04 - 2019 08 02

Parodoje rodomi objektai, video meno ir tapybos kūriniai – tai kelerių metų kasdienių istorijų, nutikimų, siejamų su žmonėmis, asmeninis atlasas.
Laiko strėlė nesustodama juda pirmyn, nubraukdama, suniveliuodama žmonių, daiktų, bei reiškinių tarpusavio sąveikų painiavą. Dabartį norėčiau priimti ne kaip laiko strėlę su praeitimi, dabartimi ir ateitimi, o kaip sunarpliotą voratinklį „čia ir dabar“. Dialogai su žmonėmis inspiruoja kūrybai, provokuoja atspindėti subjektyvias patirtis. Ši paroda yra praeities įvykių aktualizavimas kūriniais. Meno objektų, tapybos darbų ir video medžiagos grandinė pasakoja vieną, sunkiai narpliojamą (kaip nervinė sistema), nenutrūkstamą istoriją.
Nykimo ir užmaršties procesas, kada daiktai niekieno neliečiami negrįžtamai yra, tęžta, mąžta, nyksta, prarasdami savo apibrėžiamus pavidalus, tampa savotiška gaire, nurodančia apie ,,visa ko“ judėjimą nuo tvarkos į netvarką, nuo atminties įvaizdžio į užmarštį. Tai veikia nervinę sistemą, nervina ir verčia kurti.
Paskutiniu metu, besišnekučiuojant, teko patirti akimirkas, kurios įprastai vadinamos „gyvenimiškomis“. „Gyvenimiškos“ situacijos arba istorijos apie gimimą, nušvitimą, ligas, tyrumą, netektis ir kt. priverčia kiek išeiti iš asmeninės komforto zonos. „Gyvenimiški dalykai“ sukuria priartėjimo prie nuogos tikrovės pojūtį. Tikriausiai daugelis žinome vietelę Kaune, kur už akių užkliūva žodžiai „tikrovė yra tiktai tai, kuom tikima“. Mes tikime ir norime tikėti įvairiausiais, keisčiausiais dalykais. Įsiaudrinus tikra - netikra dažnai tampa antraeiliu klausimu. Šis nekonkretumas privertė pamąstyti apie primityvias gyvybės formas, kaip mes nuolatos romantizuojame savo aplinką ir dar apie šį bei tą. Vienaip ar kitaip tai padovanoja ir kažkokį priartėjimą prie labai artimos ir tuo pačiu nepasiekiamos akimirkos – „čia ir dabar“.
Eugenijus Lukas Kolmogorcevas. 2019 Kaunas
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika