apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Garbanotas ir Oro Princai

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Midsummer Vilnius 2019
Sklandantį muzikos lengvumą Valdovų rūmų kieme kurs grupės „Garbanotas“ muzikantai. Liepos 25 d. psichodelinio roko muzika skambės pritariant pučiamųjų ansambliui – tokiame intriguojančiame, subtilaus rokenrolo koncerte atlikėjai pristatys savo naujausio albumo „Paskutinė saulė“ kūrinius.

Miuziklo dvasia alsuojantis naujausias albumas grupės nariams ypatingas – pirmą kartą grupės „Garbanotas“ istorijoje visos dainos parašytos vien lietuvių kalba, išleistas ir vinilo formate. Albume subtiliai ir moderniai išlaikyta bendra siužeto linija, sukurianti unikalų miuziklo įspūdį – visa tai grupės rokenrolui suteikia nemažai poetiškumo.

Lengvo atokvėpio vakare, pasitinkant vidurvasario gaivą, skambės nuo žemės kilstelėjanti muzika. Hipnotizuojančios baladės, savitas ir nuoširdus, išskirtinai grupei „Garbanotas“ būdingas, rokenrolo skambesys koncerte bus palydėtas pučiamųjų ansamblio muzikos.

„Bus labai įdomu pripildyti savo garsais ir nuotaika mūsų muzikai neįprastą Valdovų rūmų erdvę. Tikimės, kad šis koncertas bus magiškesnis, gal net sakralesnis nei įprasta bei turės daugiau miuziklinio skambesio, pripildyto pučiamųjų oro dvasios“, – apie būsimą koncertą sakė grupės „Garbanotas“ nariai.

Klipas ir daina „Liūdnos akys“ iš albumo „Paskutinė saulė“ : https://youtu.be/dYKCDvytEyM

Dešimtmetį gyvuojanti grupė „Garbanotas“ savo srities profesionalai, evoliucionavę nuo pogrindžio iki vienos geriausių šalies alternatyvos grupių. Aktyviai koncertuojantys Lietuvoje bei užsienyje, muzikantai pelnė daugybės klausytojų meilę ir muzikos profesionalų pripažinimą. 2016 m. ketveriukė iš Lietuvos laimėjo publikos prizą Talino muzikos savaitės festivalyje (Estija) ir pripažinta metų alternatyvos grupe M.A.M.A. apdovanojimuose. Jie tapo pirmąja Lietuvos grupe, koncertavusia festivalyje „The Great Escape“ (Jungtinė Karalystė), o festivalyje „Europavox“ (Prancūzija) pelnė publikos simpatijas ir pateko tarp 7 geriausių jaunųjų grupių bei tapo viena iš nugalėjusių „Europavox“ talentų atrankoje. Jie taip pat koncertavo tokiuose festivaliuose kaip „MENT“ (Slovėnija), „Liverpool Sound City“ (Jungtinė Karalystė), „Reeperbahn“ (Vokietija), „Positivus“ (Latvija) ir kt.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15-26 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2018 m. video: https://youtu.be/1IZQroe7-Fo

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.25  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika