apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
VERŽLŪS VĖJAI

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Kintų muzikos festivalis 2019
VERA NEBYLOVA (violončelė, Rusija)

ANDRÉS AÑAZCO (fortepijonas, Ekvadoras-Austrija)

KAROLINA PANCERNAITĖ (fortepijonas)Kintų muzikos festivalyje pasirodys trys jauni ir veržlūs atlikėjai, savo talentu besidalinsiantys per XIX–XX a. muziką. Skambės vaizdinga čeko Antoníno Dvořáko, gausybę XX a. kompozitorių mokiusios žymios prancūzų pedagogės ir kompozitorės Nadios Boulanger, efemeriškų impresijų kupina prancūzo Maurice‘o Ravelio ir dramatiškų išgyvenimų pripildyta ruso Dmitrijaus Šostakovičiaus muzika.Vera Nebylova – tarptautinių konkursų laureatė, Yuri Bashmet jaunimo orkestro Rusijoje narė. Savo muzikinį kelią pradėjusi Kaliningrado S. Rachmaninovo aukštesniojoje muzikos mokykloje, nuo 2017 m. mokosi Briuselio karališkojoje konservatorijoje. Violončelininkė tobulinosi meistriškumo kursuose pas A. Seleznevą, K. Rodiną, S. Rolduginą, R. Dieltiensą, taip pat 2015 m. ir 2016 m. dalyvavo ISA vasaros akademijoje Vienoje ir mokėsi pas Jérôme‘ą Pernoo, Osaba‘ą Onczay, Claudio Bohorquesą ir Romainą Garioud.

Andrés Añazco – iš Ekvadoro kilęs pianistas, plėtojantis dinamišką koncertinę karjerą kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas. A. Añazco koncertavo prestižinėse pasaulio koncertų salėse Musikverein (Viena), Carnegie Hall (Niujorkas) ir dalyvavo žymiuose festivaliuose, tokiuose kaip Yehudi Menuhino festivalis Gstaade (Šveicarija) ir Rheingau muzikos festivalis (Vokietija).

Nuo 2012 m. pianistas koncertuoja visoje Europoje kaip „Acros Trio“ narys; šis ansamblis pasižymi plačiu repertuaru, kuriame suskamba ir mažai žinomi Ispanijos ir Lotynų Amerikos kompozitorių kūriniai. Būdamas ECMA (Europos kamerinės muzikos akademijos) narys, jis mokėsi iš tokių menininkų kaip Tabea Zimmermann, Hatto Beyerle, Shmuelis Ashkenasis, Ferencas Radosas ir Hariolfas Schlichtigas.

Po studijų savo tėvynėje, A. Añazco gavo privačią Vienos kardinolo Christopho Schönborno paramą tęsti studijas Vienos muzikos ir scenos menų universitete pas Olegą Maisenbergą (fortepijonas) ir Avedis Kouyoumdjian (kamerinė muzika). Nuo 2006 m. įsikūręs Vienoje, pianistas taip pat yra Vienos Tango kvinteto narys.

Karolina Pancernaitė šiuo metu yra Škotijos karališkosios konservatorijos magistrantė – studijoms ten ji gavo prestižinę ABRSM stipendiją.

Būdama vos 10-ies, K. Pancernaitė pradėjo koncertuoti su orkestrais – atlikėja grojo Brno filharmonijoje (Čekija) su Brno filharmonijos orkestru bei Kauno filharmonijoje su Kauno simfoniniu orkestru.

Ir dabar, šalia studijų, K. Pancernaitė taip pat džiaugiasi gyvybingu koncertiniu gyvenimu. Ji groja Lietuvoje, Danijoje, Čekijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Švedijoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje. Vieni iš pastarųjų jos pasirodymų vyko Farley muzikos festivalyje, 4-ajame Egėjo menų festivalyje Kretoje, Steinway Hall Londone, CCB Centro Cultural Belem Lisabonoje ir Kauno filharmonijoje.

2018 m. vasarį atlikėja tapo Tony / Tania Webster premijos laureate Škotijos karališkojoje konservatorijoje ir Bamber Galloway konkurso Škotijoje trečiosios vietos laimėtoja.PROGRAMA

Dmitrij Šostakovič – Sonata violončelei ir fortepijonui d-moll

Antonín Dvořák – „Waldesruhe“ violončelei ir fortepijonui

Nadia Boulanger – Trys pjesės violončelei ir fortepijonui

Maurice Ravel – „Atspindžiai“ fortepijonui:

II. „Liūdni paukščiai“

III. „Valtelė vandenyne“

IV. „Alborada del gracioso“

Dmitrij Šostakovič – Sonata fortepijonui Nr. 2 h-moll, op. 61
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.25  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika