apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Paroda Keista

Nuotraukų peržiūra

0
Dalyviai:
Keiiči Kagi (Japonija)
Giedrius Jonaitis (Lietuva)
Goda Balbieriūtė (Lietuva)
Monika Puzauskaitė (Lietuva)
Vaiva Čyvaitė (Lietuva)
Živilė Minkutė (Lietuva)

piešiniai, grafika, fotografija, skaitmeninė grafika, pastelė, objektai, video filmai, instaliacijos.

Parodos atidarymas - 2019 m. liepos 17 dieną, 18 val.

Keiiči Kagi - fotografas iš Kanazavos ( Japonija ) pristato 34 fotografijų ciklą apie lietuvių liaudies šokius. Savo darbuose Keiiči fiksuoja įvairaus amžiaus šokėjų emocijas.

Giedrius Jonaitis - dailininkas, grafikas, Vilniaus Dailės Akademijos auklėtinis, jos dėstytojas (docentas nuo 1995). Litografijos, sausos adatos meistras, sukūręs grafikos ciklų, knygų iliustracijų, litų banknotus. Parodoje ,, Keista" rodo savo grafikos darbus, pasteles, piešinius, objektus, video filmus ir instaliacijas.

Goda Balbieriūtė apie savo kūrybą:
Skirtingai nei sakė A. Juozaitis, pradžioje buvo idėja; po to atspaudas; o dabar man liepė aprašyti savo veiklą, nes taip reikia.
Kūno kaip klišės panaudojimas žinomas nuo žmonijos priešistorės laikų. Paprastai naudotos rankos - kišenės nebuvo išrastos ir atspausti kitas, ne ant prailgintų ataugų esančias kūno dalis ne taip jau paprasta, ypač ant uolos lubų.
Tvirtinu, kad žinduolėms būdingų Glandula mammae ir Gluteus maximus atspaudai prilygsta pirštų atspaudams – svarbiai identifikavimo/si priemonei, o tai jau teisiškai rimtas reikalas.
Esu visaėdė. Mane dažnai informuoja, kad esu tai ką valgau, todėl stengiuosi nepersivalgyti daržovių ir vartoti pakankamai daug gyvūninės kilmės ląstelienos, kad nevirsčiau kanopine.
Nepatinka man gyvūnų kankinimas fermose ir skerdyklose todėl aš daug investuoju į klonuotos mėsos auginimą ir laukiu tos valandos kai galėsiu valgyti klonuotus hamburgerius. Investuoju, deja, tik emociškai,o vat Bilas Geitsas ir dar kažkokie milijonieriai investuoja ištikrųjų (aš nusiteikusi optimistiškai).
Pabaigai – kai kurie menininkai ir meno kritikai, daugiau ar mažiau nusigandę, mano 24 karatų aukso Gluteus maximus atspaudo teigia, kad “čia kaip Yves Klein”- šį, mane į vietą pastatyti siekiantį palyginimą. aš atsakau, kad “čia labiau kaip Turino drobulė” - kažkodėl diskusija iškart pasibaigia, nors aš galėčiau ją tęsti.

Monika Puzauskaitė - grafikė iliustratorė. Parodoje pristato vienus pirmųjų darbų, sukurtų skaitmenine grafika, nuo to laiko šia technika dirba daugiausia. Kūrinių serijos idėja - kaita ir nykimas, vaizduojami į Raudonąją knygą įtraukti paukščiai su praėjusių amžių atributika.
Paukščiai - itin sumanios, inovatyvios būtybės, taikančios kognityvines strategijas, sugebančios lanksčiai ir įžvalgiai priimti socialinius bei gamtinius iššūkius, esančios puikiais gyvūnijos pasaulio modeliais, leidžiančiais suprasti ir žmonių protavimo veiksmus. Dėl šių priežasčių jie yra menininkės interesų lauke tiek dėl vizualumo, jo įvairovės, tiek jų ypatybių bei gebėjimų.

Vaiva Čyvaitė - studijas Vilniaus dailės akademijoje baigusi grafikos magistrė. Autorės darbams būdinga linijų ir grafinių elementų junginys. Plunksnos, tušo, akrilo technikomis atliktuose darbuose susidaro preciziškumo, švaros ir sterilumo įspūdis. Tai dar labiau sustiprina vienoda darbų apskritimo forma. Darbuose gausu smulkių detalių, jaučiamas ritmas, augimas, pulsavimas. Tai tarsi gyvas, organizuotas judėjimas, turintis tikslias judėjimo taisykles, palaikančias darnią pusiausvyros ir ritmo tvarką. Menininkės darbai tai ne tik ritmas tarp detalių ir linijų sąveikos, tačiau ir pokalbis su kūriniu - tarsi meditacija, sureguliuojanti energijas savyje.

Živilė Minkutė - jaunosios kartos šiuolaikinės grafikos kūrėja. Menininkė jungia tradicinius grafijos procesus su šiuolaikinėmis medijomis, dirba su plačia grafikos, kaip atspaudo kūrimo interpretacija. Dažniausia šios menininkės kūriniai yra abstrakčios, lakoniškos išraiškos, vis dėl to nestokojantys atidumo detalėms ar išjautimui.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.07.29  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika