apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Andriaus Zakarausko personalinės tapybos paroda

Nuotraukų peržiūra

Ramybės galerija Palanga
2019.08.07 18:00 - 29   
Ramybės galerija kviečia į “The Rooster gallery” atstovaujamo tapytojo Andriaus Zakarausko personalinę parodą, kuri vyks rugpjūčio 7 – 29 dienomis Vytatauto g. 35, Palangoje. Parodos atidarymas rugjūčio 7 d. 18 val.

Andrius Zakarauskas savo kūryboje susitelkia ties santykiu tarp tapytojo ir tapybos. Jo paveiksluose, daugiausia portretuose ir daugiafigūrėse kompozicijose, jungiasi natūros (gamtos ir miesto peizažo) fragmentai, fiktyvūs reginiai ir abstrakčios detalės. Daugelio drobių pagrindinis veikėjas yra tapytojas. Jo buvimas jaučiamas net tada,kai jis tiesiogiai nepavaizduotas. Siužetą dažniausiai lemia tapytojo santykis su drobės paviršiumi, jo nuolatinės
pastangos peržengti jo plokštumą, prasiskverbti pro ją, perverti ją. Tapytojas čia ne tik nutapo paveikslą, bet ir veikia kaip demiurgas: organizuoja tapybinę erdvę, suteikia formą ir reikšmę daiktams – kuria savo potėpių pasaulį.

Šioje parodoje menininkas pristatys 2014 – 2019 metų kūrinius., kuriuose menininkas pabrėžia tapymo proceso dvilypumą, atskleisdamas kūrybos veiksmo jusliškumą, fiziškumą ir sakralumą. Taip pat paliečiami susiję tapybos istorijos, menininko statuso, meno kūrinio kilmės klausimai. Šalia vyro tapytojo paveiksluose dažnai atsiranda moteris, įkūnijanti emocinius, romantiškus siužeto aspektus ir dramatiškas, monumentalias scenas papildanti
lyriškumo, intymumo užuominomis.

ANDRIUS ZAKARAUSKAS (g. 1982) tapybą studijavo Vilniaus dailės akademijoje. Nuo 2004 m. dalyvauja grupinėse parodose Europoje, JAV, Azijoje; kūryba pristatoma prestižinėse galerijose ir šiuolaikinio meno mugėse. Nuo 2005 m. surengė individualių parodų Lietuvoje ir užsienyje. 2009 m. konkurso „Jaunojo tapytojo prizas“ laimėtojas. 2011 m. A. Zakarauskui skirta Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premija. Dailininko darbų yra įsigiję MO muziejus Vilniuje, Lewben Art Foundation, Ole Faarup kolekcija bei privatūs kolekcininkai. Nuo 2019 metų menininko kūrinys įtrauktas į Nacionalinės galerijos pastoviąją ekspoziciją.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.13  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika