apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Muzika dviems

Nuotraukų peržiūra

Baisogalos dvaras Radviliškio raj.
2019.08.18    15:00
Renginys iš festivalio: XVI Tytuvėnų vasaros festivalis 2019
Kviečiame į fortepijoninio dueto – vienų ryškiausių savo kartos pianistų Johan Randvere (Estija) ir Justo Šerveniko koncertą.Šių metų kovo mėnesį koncertinis turas Estijoje ir koncertas Sankt Peterburge padėjo pradžią naujo fortepijoninio dueto susikūrimui.

Koncerto programa:

J.S.Bach - M.Reger Branderbrugo koncertas Nr3

M.Ravel - suita “Mano motušė žąsis”

S.Rachmaninov - šešios pjesės op 11

Johan Randvere - garsus ir talentingas jaunasis Estų pianistas.

Jis gimė 1990 metų sausio 14 d. Taline.

Mokytis skambinti fortepijonu Johan pradėjo būdamas 7 metų Võru muzikos mokykloje. Nuo 2003 m. studijavo Talino muzikos gimnazijoje pas prof. Ivari Ilja ir Marja Jürisson.

2012 m. baigė Estijos muzikos ir teatro akademiją pas prof. Ivari Ilja. Jis taip pat studijavo G. Verdi di Milano konservatorijoje pas prof. Valerio Premuroso. J.Randvere įgijo magistro laipsnį Estijos muzikos ir teatro akademijoje. Jis taip pat dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė Andrejus Gavrilovas, Ronan O'Hora, Rolfas Plagge, Hui-Ying Liu-Tawastsjerna, Julian Martin ir Frederic Ržewski.

Johan Randvere sėkmingai dalyvavo daugelyje konkursų Estijoje ir užsienyje: "Klaviermusik" konkurse Vilniuje 2008 m. (I vieta ir speciali premija), 10-asis EPTA (Europos fortepijono mokytojų asociacijos) konkursas "Waterloo", "Belgum 2010" (II vieta), konkursas "Catania 2012" muzikantai (I vieta ir Grand Prix), Luciano Luciani konkurse Italijoje 2013 m. (III vieta), "Coop" konkurse Italijoje 2013 (II vieta), "Andrea Baldi" 2014 m. Bolonijoje (I vieta ir Grand Prix). VIII Estijos nacionalinių pianistų konkursas (II vieta). Johanas buvo pasirinktas "Pille Lill Music Fund" 2014 m. Muzikantas.

Johanas Randvere koncertuoja Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Italijoje, Vatikane, Baltarusijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Suomijoje, JAV ir Kanadoje. Jis dirbo solistu ir kameriniu muzikantu visose pagrindinėse Estijos koncertų salėse ir tokiose koncertų salėse kaip "Minsko filharmonijos didžioji salė", "Chan" scenos menų centras, "Carnegie Hall", "Puccini" salė Milane ir kt.

Koncertavo kartu su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Estijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Talino kameriniu orkestru, Vanemuizės simfoniniu orkestru, Baltarusijos valstybiniu akademiniu radijo simfoniniu orkestru, Molodehno muzikos koledžo simfoniniu orkestru ir kt.

Jis dirbo su dirigentais, tokiais kaip Risto Joost, Paul Mägi, Sasha Mäkilä, Grigori Soroka, Jüri Alperten, Toomas Vavilov, Mihailas Gerts, Erki Pehk, Kasparas Mändas ir kiti.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika