apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
NOMADIŠKA RADIKALI AKADEMIJA. Klimato kaitos problemos suvokimui

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Jeigu rugpjūčio mėn. užsuksite į galeriją „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, Kaunas), ženkite į Nomadiškos Radikalios Klimato Kaitos Suvokimo Akademijos erdvę.
Nomadiška radikali akademija – meno projektas, meninė post-apokaliptinio pasaulio vizija, kurioje išlikę žmonės nebegali atitaisyti savo klaidų. Klajokliai-nomadai, akademijos darbuotojai ir gyventojai, kvies vietinius vaikus ir jaunimą apžiūrėti, pajausti, diskutuoti ir dalyvauti kartu su menininkais, muzikantais ir klimato kaitos aktyvistais, bei kartu atskleisti įvairius praeities ir ateities, žmonių elgesio, aplinkos ir planetos kurioje gyvename, scenarijus.
Nomadiška radikali akademija, tai priemonė suburti menininkų ir (arba) klimato kaitos aktyvistų bendruomenę, kurioje būtų aptariami nauji žmogaus elgsenos būdai gyvenamojoje aplinkoje. Pirmą kartą projektas įgyvendinamas Lietuvoje, o ateityje „Radikalią akademiją“ planuojama pristatyti ir kituose Šiaurės bei Baltijos regiono miestų meno institucijose. Šiame projekte, menas yra būdas atverti savo sąmonę žvilgsniui į išorinį pasaulį ir jame atsiskleisti. Pasak dienraščio „The Guardian“, mes turime 12 metų sustabdyti klimato kaitos katastrofą mūsų planetoje. Ką mes galime padaryti kaip aktyvistai? Ką mes galime padaryti kaip menininkai? Ką mes galime padaryti kaip žmonės?
Nomadiškos Radikalios Klimato Kaitos Suvokimo Akademijos dalyviai yra šie Europoje gyvenantys menininkai: projekto menininkė tyrėja Marija Griniuk (LT / DK / FIN), dalyvaujantys menininkai: ue Brisson Mosich (DK / LT), Nanna Ylönen (FIN), Clifford Charles (UK), Marta Gil (SE), Sanna Blennow (SE), Rikke Goldbech (DK), David Torstensson (SE), Anne-Louise Knudsen (DK), Anders Werdelin (DK), Adomas Danusevičius (LT/DK). Kauno menininkai ir meno iniciatyvos: Evelina Šimkutė, Šilainių Sodai, Vyrenijus Andrijauskas ir kiti. Projekto videodokumentacija: Albinas Liutkus. Projekto fotodokumentacija: Antanas Untydi.
Projektas galerijoje veiks iki rugpjūčio 21 d.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.18  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika