apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
TRIBUTE Queen Show. Jeronimas Milius

Nuotraukų peržiūra

Vilnaius universiteto didysis kiemas Vilnius
2019.08.20    20:00
Renginys iš festivalio: Untold City 2019
Grupė „Queen“ – legenda, kuri metams bėgant ne blanksta, o atvirkščiai – atrandama vis naujos gerbėjų kartos – įgyja dar tvirtesnį pagrindą. Festivalyje „Untold City“ įstabią grupės „Queen“ muzikos istoriją gyvai papasakos Jeronimas Milius ir tituluota muzikantų komanda su gitaros virtuozu Tomu Varnagiriu priešakyje.


„Queen Show“ – žiūrovų pripažinimo sulaukęs projektas, Lietuvoje gyvuojantis jau septynerius metus, po savo vėliava jungęs daugiau nei 100 muzikantų. Šou rengėjai nuo pat pradžių šiam projektui kėlė aukščiausius kokybės standartus. Žinia, kad nuo šiol į komandą įstoja stipriu vokalu ir galinga scenos ekspresija pasižymintis Jeronimas Milius, buvo sutikta su dideliu entuziazmu.


F. Mercury vokalas pasižymėjo itin išskirtinėmis savybėmis: plačiu diapazonu, unikaliu vibrato dažniu. Daugelis dainininkų, bandydami atlikti sudėtingas jo dainas, susiduria su intonavimo, kvėpavimo problemomis. Nepriekaištingai sudainuoti šiuos kūrinius gali tik itin aukšto lygio profesionalas, pasižymintis vokalo jėga, tinkamu diapazonu ir nepriekaištinga dainavimo technika. J. Milius – vienas iš nedaugelio, kuris turi visas šias savybes.


Ir dar labai svarbu: “Queen” muzika gyvena jo širdyje. „Rokas – stilius, kurį myliu nuo tada, kai pradėjau dainuoti. Atlikti Freddie dainas, man didelė garbė! Aš pats esu visiškai išprotėjęs jo fanas! Sudėsiu visą savo sielą į šią programą“ – sako J. Milius.


Specialiai projektui “Quee Show” sukurtos garsiausių grupės dainų aranžuotės, ypatingas, kiekvieną dainą stilingai iliustruojantis, šviesos spektaklis. „Queen“ buvo didieji muzikos scenos novatoriai, atradę daug elementų, kurie iki šios dienos puošia muzikos pasirodymus visame pasaulyje. Koncertą lydintis šviesų šou pirmą kartą gimė būtent jų galvose.


„Untold City“ rengia įspūdingą geriausios roko muzikos vakarą visiems ,„Queen“ kūrybos gerbėjams: „Bohemian Rhapsody“, „Radio Ga Ga“, „We Are the Champions“, „The Show Must Go On“, „We Will Rock You“ ir kitos legendinės dainos. Net pusantros valandos su garsiausiais „Queen“ hitais pirmą kartą skambėsiančiais unikalioje Vilniaus Senamiesčio erdvėje – VU didžiajame kieme, šalia baroko šedevro – Šv. Jonų bažnyčios.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.20  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika