apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Rediscovered Luciano PAVAROTTI. Merūnas su Baltijos gitarų kvartetu

Nuotraukų peržiūra

0
Renginys iš festivalio: Untold City 2019
Festivalis „Untold City“ kviečia iš naujo atrasti legendinį tenorą Luciano Pavarotti – dainavimo genijų, kuriam stovėdamas plojo visas pasaulis. Įstabioje barokinėje erdvėje, Vilniaus Senamiestyje, šalia Šv. Jonų bažnyčios, unikalios vietos vertą programą „Rediscovered Luciano Pavarotti“ pristatys geriausias Lietuvos tenoras Merūnas Vitulskis. Akompanuos – Baltijos gitarų kvartetas.


Ne kartą įrodęs, kad gali techniškai išdainuoti net sunkiausius kūrinius, Merūnas sugeba ir tai, kas jam suteikia didžiulio pranašumo prieš daugybę kitų tobulai skambančių balsų. Balso tembras darė Pavarotti išskirtiniu, lygiai taip pat unikalus tembras daro išskirtiniu ir Merūną. Juos abu vienija prigimtinis gebėjimas suteikti atliekamam kūriniui savitos spalvos.


Novatorišką skambesį garsiems Pavarotti kūriniams suteiks Baltijos gitarų kvartetas. Specialiai gitariniam atlikimui sukurtos garsių kūrinių aranžuotės. Pavarotti, Merūnas ir gitaros – žiūrovui rengiama didžiulė muzikinė intriga. Atrodo, pavyko atrasti nepaprastą kūrinio, atlikimo ir akompanimento dermę, kuri tikrai maloniai nustebins kiekvieną kokybiškos muzikos mylėtoją.


Kūriniai, kuriuos atlikdavo Pavarotti, tapdavo šedevrais. Net prabėgus 12 metų po jo mirties, niekam tokios šlovės klasikinėje ir populiariojoje scenoje pakartoti nepavyko. Dar 1990 metais jo albumas „The Essential Pavarotti“ tapo pirmuoju pasaulio istorijoje klasikiniu albumu, kuris pasiekė pirmąją britų popmuzikos čartų vietą ir prasilaikė ten 5 savaites. Už neapolietiškos dainelės „O Sole Mio“ įrašą tenoras gavo „Grammy“ apdovanojimą. Ir tuo pat metu jis buvo aukščiausiai vertinamas operos scenoje.


Būti lyginamam su Pavarotti svajoja kiekvienas tenoras. Jei kažkam pavyksta lygiuotis vokaliai, tai charizmos, kurią spinduliavo šis iš pažiūros paprastas italas, daugeliui pritrūksta.

Prieš trejus metus viename interviu Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovas Gintaras Rinkevičius sakė: „Aš manau, mes turime lietuvišką Pavarotti!“. Šį išskirtinį komplimentą, jis skyrė vienam talentingiausių Lietuvos balsų – Merūnui.


Mes jau ne kartą girdėjome Merūno atliekamą „Nessun Dorma“ (iš G.Puccini „Turandot“) – vieną sudėtingiausių iš populiariųjų arijų. 1990 metų pasaulio futbolo taurės išgarsintame šios arijos įraše Pavarotti taip aukštai iškėlė atlikimo kartelę, kad iki šiol visi bandymai lyginami su juo. Merūno atlikimas ne sykį buvo labai teigiamai įvertintas tiek Lietuvos, tiek užsienio vokalo ekspertų.


„Rediscovered Luciano Pavarotti“ klausytojai pirmieji turės progą išgirsti ir įvertinti, kaip Merūnas atliks kitus garsius kūrinius. Programoje skambės: Agustin Lara „Granada“, „Torna a Surriento“, Bixio Cherubini „Mamma“, Guido Maria Ferilli „Un amore cosi grande“, Luigi Denza „Funiculi Funicula“, Eduardo Di Capua „O Sole Mio“ ir kiti kūriniai.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika