apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Džiazo naktis/"Golovanov jazz trio feat"

Nuotraukų peržiūra

Marijampolės Vytauto parkas Marijampolė
2019.08.24    21:00
Renginys iš festivalio: Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis MARIJAMPOLĖ MUSIC PARK 2019
Rugpjūčio 24 -tą festivalyje “Marijampolė Music Park” - įspūdinga Džiazo naktis!

Vienas aktyviausių ir ryškiausių Lietuvos džiazo pianistų - Dmitrijus Golovanovas - specialiai festivaliui “Marijampolė Music Park” ruošia programą su savo tarptautiniu trio (Lietuva/Estija) – tai Augustas Baronas, mušamieji (Lietuva) ir Heikko Remmel, kontrabosas (Estija). Ypatingi MMP festivalio Džiazo nakties svečiai koncertuosiantys kartu su D.Golovanovo trio – tai trimitininkas virtuozas Jason Hunter (JAV) ir žavingoji, charizmatiškoji dainininkė Veronika ChiChi (Lietuva).

Dmitrijus Golovanovas pelnytai laikomas vienu įdomiausių Lietuvos džiazo pianistų, nuolat demonstruojančiu puikų džiazo muzikos išmanymą bei brandų skonį. Jo ilgametė sceninė patirtis, talentas bei gabumai, išraiškinga ir gili grojimo maniera leido jam užimti svarią poziciją Baltijos šalių džiazo scenoje.

Jason Hunter – iš Los Andželo, Kalifornijos kilęs trimitininkas, koncertavęs po visą pasaulį kaip lyderis arba skirtingų ansamblių narys. Kaip aranžuotojas ir atlikėjas jis padarė reikšmingą indėlį į Sofija Rubina albumą, kuris laimėjo Estijos metų džiazo albumo apdovanojimą 2015 metais. Jo grojimo stilius jungia savyje JAV vakarų pakrantės šaknis su šiuolaikinio džiazo kūrybiškumu ir vienareikšmiškai gali būti laikomu muzika, tinkančia protui, kūnui ir sielai.

Veronika ChiChi – šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, aktyviai koncertuojanti su grupe “The Ditties” bei su savo kvartetu, prieš kelis metus įrašiusi duetinį albumą su D. Golovanovu, o pernai jau pristatė savo tarptautinio kvarteto debiutinį albumą - “Singer of a 1000 faces”, kurio pavadinimas geriausiai atspindi Veronikos išskirtinumą. Lengvumas ir polėkis, drąsa ir žaismingumas persmelkia visą jos atliekamą muziką, o pačios Veronikos balsas paliečia visas kūno ir sielos “stygas”.

Bus įspūdinga džiazo naktis su žėrinčiais trimito garsais, fortepijono virtuoziškais pasažais, gaivališku vokalu, garsiais mušamųjų dūžiais ir nepakartojamomis kontraboso improvizacijomis.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika