apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai”. Poetai ateina

Nuotraukų peržiūra

Vilnaius universiteto didysis kiemas Vilnius
2019.08.27    20:00
Renginys iš festivalio: Untold City 2019
Atlikėjai:

Rolandas Kazlas (vokalas)

Jonė Dambrauskaitė (vokalas, klavišiniai)

Žaneta Taurinskienė (pritariantysis vokalas)

Laurynas Čekelis (klavišiniai, pritariantysis vokalas)

Andrius Daugirdas (bosinė gitara, pritariantysis vokalas)

Audrius Piragis (gitara)

Dainius Didžiulis (gitara)

Žydrūnas Mockūnas (perkusija)

Martynas Lukoševičius (mušamieji)

Tomas Vaičiulis (trimitas)


„Poetai ateina“ – iš tų koncertų, kurie palieka žymę. Pavasarį vykęs Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ turas po Lietuvos miestus su naujo albumo „Poetai ateina“ programa, daugeliui tapo tikru lietuviškos poezijos atradimu. Nelikus bilietų, žmonės skambino ir rašė laiškus, su vieninteliu klausimu: o gal... gal yra bent menkiausia galimybė patekti į koncertą-spektaklį, kuriame susitinka Poezija ir Muzika.


Rugpjūčio 27 d. Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ koncertą „Poetai ateina“ rengia įstabioje Vilniaus Senamiesčio vietoje – VU didžiajame kieme. Šis, vienintelis programos parodymas po atviru dangumi, taps muzikos festivalio „Untold City“ skambiu paskutiniu akordu.


Koncertas „Poetai ateina“ – tikras įrodymas, kad mūsų kraštas yra tikrai turtingas savo poetais ir jų kūryba. „Daugelio poetų jau nebėra, tačiau jų eilės šiandien skamba, vadinasi jų poezija išlieka gyva ir tai yra mažas stebuklas“, – sako R. Kazlas. Šis spektaklis – koncertas tai – kelionė į Poeto Pasaulį.


Koncerte „Poetai ateina“ skamba: Algirdo Verbos, Roberto Danio, Vlado Šimkaus, Alvydo Valentos, Sigito Gedos, Jurgio Kunčino, Vaidoto Spudo, Tomo Arūno Rudoko, Almos Karosaitės, Antano Masionio, Valdemaro Kukulo, Henriko Čigriejaus, Antano Kalanavičiaus, Ritos Dambrauskaitės, Valdo Gedgaudo, Salio Šemerio, Juozo Erlicko eilės. Tai pat – visas muzikinis albumas „Poetai ateina“, kuriame – trylika dainų ir visų jų žodžiai taip pat – Lietuvos poetų.


Skrupulingai Rolando Kazlo parinktos eilės tarsi pačios jungiasi į vieną kūną. Ir tas kūnas maino pavidalą tapdamas tai švelniai melancholišku, tai grakščiai ironišku, tai vėl atverdamas savo giliausius sielos skaudulius. Taiklius R. Kazlo persikūnijimus papildo šešėlių teatras, kuris, kaip ir eilėraštis, tarsi jungia išorinį pasaulį su poeto kartais labai netikėtu ir sukrečiančiu vidiniu. „To negali žmogus padaryti mechaniškai: tik imdamas knygas, tekstus ir juos vieną prie kito dėdamas... Tai gali padaryti tik tas, kuris su tuo gyvena ir susigyvena“, – išklausęs koncertą, sakė dainų „Svetimas“ ir „Sutemos“ tekstų autorius poetas A. Valenta.


Koncerte R. Kazlas pasirodo su ištikimų savo „Pakeleivių“ grupe: Andriumi Daugirdu (bosinė gitara, vokalas), Jone Dambrauskaite (klavišiniai, vokalas), Audriumi Piragiu (gitara), Dainiumi Didžiuliu (gitara), Laurynu Čekeliu (klavišiniai, pučiamieji,vokalas), Žydrūnu Mockūnu (perkusija), Martynu Lukoševičiumi (mušamieji) ir kviestiniu pritariančiu vokalu – Žaneta Taurinskiene.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.27  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika