apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
"Rossini šoka rumbą"/Sax quartet "Atomos"

Nuotraukų peržiūra

Marijampolės poezijos parkas Marijampolė
2019.08.30    19:00
Renginys iš festivalio: Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis MARIJAMPOLĖ MUSIC PARK 2019
Festivalis “Marijampolė Music Park” tęsia tradiciją ir rugpjūčio 30 –tą dieną pristato muziką ir jos atlikėjus iš vienos šalies - Latvijos - tai saksofonų kvartetas “Atomos”!

Šio kvarteto atsiradimą inicijavo Rygoje reziduojantis lietuvis saksofonininkas Arvydas Kazlauskas, grojantis sopraniniu saksofonu, kiti trys kvarteto nariai - talentingi latvių jaunosios kartos atlikėjai - Aigars Raumanis (altinis saksofonas), Jānis Puķītis (tenorinis saksofonas) ir Rūdolfs Pēteris Rubenis (baritoninis saksofonas).
„Savo ansamblio pavadinimą pasirinkome iš senovės graikų kalbos. Joje žodžiu atomos (άτομος) apibūdinamos tokios ypatybės, kaip individualumas bei nedalomybė,“– pasakoja A. Kazlauskas. Jis yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai koncertuojantis kaip įvairių projektų narys (Urban Trio, Endless Roar, Sinfonietta Rīga pučiamųjų instrumentų kvintetas ir kiti). A. Kazlauskas nuolat bendradarbiauja su kompozitoriais. 2014 m. jam skirtas Andrio Dzeničio Koncertas saksofonui ir simfoniniam orkestrui „(E)GO“ pelnė Latvijos Didįjį muzikos apdovanojimą (Liela Mūzikas Balva) kategorijoje „Metų premjera“. Pats A.Kazlauskas 2018 m. buvo nominuotas šiam apdovanojimui kategorijoje "Metų atlikėjas". 2017 m. Rygos, Klaipėdos ir Vilniaus klausytojams buvo pristatytas A. Kazlauskui dedikuotas Justės Janulytės kūrinys saksofonui ir kameriniam orkestrui „Vandens spalva“. Atlikėjas dėsto saksofoną Latvijos Jazepo Vytuolio muzikos akademijoje, kurioje pats yra įgijęs magistro laipsnį.
Saksofonų kvarteto Atomos grojimas pasižymi įtaigiu ir niuansuotu skambesiu. Ansamblio muzikavimą jau įvertino ne tik Rygos bei kitų Latvijos miestų, bet ir Klaipėdos, publika. Bendraminčių kolektyvas aktyviai plečia savo repertuarą, ruošdamas naujas koncertines programas, tuo pačiu yra atviras naujiems iššūkiams ir kūrybiniams eksperimentams.
Festivalio klausytojus kvartetas kvies pasimėgauti įvairių žanrų muzika - girdėsime gerai pažįstamų operų bei miuziklų melodijas, susipažinsime su Latvijos autorių muzika, taipogi turėsime progą pasinersti į džiazo improvizacijų bei saulėtų latino muzikos ritmų sūkurį.
Programoje: G.Gershwin, G.Bizet, G.Rossini, J.Ivanovs, Ch.Corea, D.Gillespie, R.Mauleon ir kiti.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika