apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
"Muzikos vandenynai"/Linas Adomaitis

Nuotraukų peržiūra

Marijampolės poezijos parkas Marijampolė
2019.08.31    19:00
Renginys iš festivalio: Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis MARIJAMPOLĖ MUSIC PARK 2019
Festivalis "Marijampolė Music Park" savo ištikimiems melomanams vasaros ir festivalio pabaigai pasiūlys tikrą, jaukų, šiltą, jaudinantį, skambantį, tiesiog įspūdingą vakarą! MMP festivalyje - atlikėjas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas, tiesiog puikus muzikos profesionalas - Linas Adomaitis. Jis kartu su styginių kvartetu festivalio klausytojams pristatys gražiausią savo programą "Muzikos vandenynai".
"Aš pavydžiu sau dėl daugelio priežasčių! Nes myliu, nes groju, nes turiu daug draugų! O kalbant apie mano koncertinius pasirodymus - tai svarbiausi ingredientai."
Ir visai panašu, kad tai taikliausias Lino Adomaičio pastarojo muzikinio etapo apibūdinimas. Jis vienas charizmatiškiausių atlikėjų, jam šiandien sekasi, jis rengia anšlaginius koncertus su bigbendais, simfoniniais orkestrais, bet gali sukelti tikrą audrą ir pritariant tik gitarai.
Lino Adomaičio universalumas ir gebėjimas atlikti savo muzikinę programą įvairiais muzikiniais sąstatais - tik patvirtina jo profesionalumą, kuris yra lygiai toks pat stiprus, kaip ir Lino nuoširdumas scenoje.
Šį kartą Linas Adomaitis festivalyje "Marijampolė Music Park" pristatys prabanga alsuojančią šventinę programą drauge su styginių kvartetu bei gitaristu ir pritariančiąja vokaliste.
Programa su styginių kvartetu ne kartą išbandyta tarptautiniuose festivaliuose. Elegancija banguojančios kūrinių aranžuotės būtent šiam sąstatui suteikia išskirtinio šarmo. "Pamenu, dar studijų laikais, kuomet su LMTA studentais ruošdavomės egzaminams su styginių kvartetu ir atlikdavom koncertines programas, iki šiol man tai sukelia šiltus prisiminimus ir subtilius sentimentus. Mano širdis atsigauna, kai atliekame būtent šią programą", - sako Linas Adomaitis.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.08.31  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika